Podlahářské práce

Laminátové podlahy

Tento materiál si našel na našem trhu velice rychle své místo, především díky své praktičnosti, odolnosti a dnes již i snadné montáži a hlavně příznivé ceně.

Na názor stoupenců dřeva, že se jedná o pouhou náhražku, odpovídají výrobci stále vyšší kvalitou a delší životností. Některé imitace jsou skutečně zdařilé, na první pohled od dřeva téměř nerozeznatelné. Podlahy lze použít do bytových i komerčních prostor.

 

Dřevěné plovoucí podlahy

Tento druh podlah si získal stále větší oblibu u zákazníků. Podlaha je volně ložená na podklad a celoplošně spojená k sobě. Tímto má podlaha možnost celkového pohybu podle změny vlhkosti prostředí a proto se minimalizuje možné tvoření spár, jenž nelze zabránit u klasických masivních podlah, které jsou celoplošně lepeny k podkladu.

Podlahu lze využít jak v bytové, tak v komerční výstavbě, nejen pro široký výběr, ale hlavně pro její vlastnosti.

 

Koberce

Naše společnost nabízí koberce od předních světových výrobců.

Zajišťujeme dodávku a montáž jak bytových, tak i zátěžových koberců do kanceláří a komerčních prostorů.

 

PVC - vinylové podlahoviny

Vinylové podlahoviny patří k charakteru moderního životního stylu. Jsou cenově dostupné, zpříjemňují bydlení, zaručují zdravé a čisté prostředí, tepelně a zvukově izolují, velmi dobře se udržují a vyrábějí se navíc v široké paletě dekorů.

PVC je nejčastěji homogenní nebo heterogenní. Vyrábí se v pásech nebo dlaždicích. Tloušťky tohoto materiálu jsou různé, nejčastěji od 1,5mm do 3mm a dodávají se v šířích 1,5m, 2m, 3m a 4m.

Každý materiál je určen pro konkrétní využití a proto je dnes možné použít PVC v podstatě kdekoli.

 

Doplňkový sortiment

  • Penetrace, stěrky, lepidla, tmely
  • Lišty přechodové a soklové ke všem typům podlahových krytin
  • Čistící zóny a rohože
  • Čistící prostředky na podlahoviny
  • Poradenská činnost související s podlahářstvím